Doświadczenie
SYSTEMY WYDECHOWE
CZĘŚCI DO NACZEP I WYWROTEK

Doświadczenie

Więcej niż trzy dekady doświadczeń!

Przewaga firmy ATEX w następującym zakresie:
- Innowacyjny dział konstrukcyjno-technologiczny. Każdy detal dokumentowany jest dedykowanym procesem wraz z rysunkiem. Specjaliści ATEX stworzyli już ponad 30000 procesów technologicznych, co roku wdrażane jest więcej niż 300 projektów.
- Ogromna większość technologii oraz komponentów stanowi własność firmy (in-house solutions)
- Działalność ATEX już od 2007 roku opiera się na systemie klasy ERP/MRP. Dzięki temu możliwe jest podniesienie efektywności firmy w wielu obszarach, m.in.: w gospodarce magazynowej, logistyce, produkcji, sprzedaży, księgowości. Dalszą konsekwencją jest poprawienie jakości obsługi Klienta oraz możliwość oferowania jeszcze bardziej konkurencyjnych cen.
- Duże doświadczenie specjalistów w połączeniu z rozbudowaną narzędziownią pozwala na wytworzenie praktycznie każdego elementu, w tym wielu prototypów. Co ważne, do każdego prototypu dołączany jest bezpłatnie PPAP na poziomie 3.
- Nowoczesny park maszynowy - maszyny do produkcji o znaczeniu strategicznym mają mniej niż 5 lat oraz są sterowane CNC.KROKI POSTĘPOWANIA – ZAPYTANIE OFERTOWE
Ustandaryzowany proces wdrażania projektów pozwala zawsze zapewnić najwyższą jakość.

Etapy procesu ofertowego:
- Zapytanie w postaci rysunku technicznego lub zapytanie o propozycję ze strony ATEX z wysłaniem szkicu, rysunku, bądź modelu 3D miejsca przeznaczonego do zabudowy produktem.
- Propozycja od ATEX w postaci modelu 3D lub konkretnego rysunku 2D z naniesionymi propozycjami zmian, wraz z tolerancjami wymiarowymi.
- Zatwierdzenie propozycji ze strony Klienta.
- Sporządzenie dedykowanej oferty.
- Przyjęcie zamówienia na prototyp lub partię próbną produktów.
- Realizacja zamówienia.
- Dostawa prototypu lub partii próbnej wraz raportem PPAP 3 – potwierdzającym zrealizowanie wymogów konstrukcyjno – jakościowych.
- Akceptacja prototypu ­poprzez dopuszczenie do produkcji seryjnej.